Абрамова Анжела Анатоліївна народилася 13 листопада 1965 року в м. Потсдам, Німеччина.

1991 році закінчила Білоцерківське педагогічне училище з "відзнакою" за спеціальністю "Вихователь в дошкільних закладах".

з 1987 по 2003 р. працювала в ДНЗ № 29 "Казка", а з 2004 по 2006 р. працювала в ДНЗ № 5 "Сонечко" на посаді вихователя.

З серпня 2006 р працює в ДНЗ № 25 "Оленка" на посаді вихователя.

Загальний стаж педагогічної роботи 33 роки.

Нагороджена:
- грамотою Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради за творчу педагогічну діяльність, спрямовану на реалізацію завдань сучасної освіти та у звязку з відзначенням Дня працівників освіти (наказ № 149 - К від 17.08.2010 р.).

Має педагогічне звання "Вихователь - методист".

За час роботи виявила високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє ефективними формами, методами виховання і навчання дітей дошкільного віку.

Абрамова А. А.застосовує методи компетентносно-орієнтованого підходу до організації навчального процесу,володіє технологіями творчої педагогічної діяльності.

Застосовує методи роботи з проблеми: "Організація роботи з охорони життя та здоровя дітей старшого дошкільного віку".

Має друкований матеріал в газеті "Дитячий садок" (червень 2011, № 24),"Дитячий садок"(квітень 2014,№4).Є співавтором посібника "Вихователю інклюзивної групи"(2018 р)..Читала лекції в КНЗ КОР "Київському областному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів "з теми "Безпека життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку"перед слухачами курсів.

/Files/images/abramova_aa/mol_gr/IMG_0910.JPG

Здоров'я - це не тільки відсутність хвороб, але й стан найбільшого психічного, фізичного соціального благополуччя. Життя і здоровя - найдорожче, що є у людини.

Сьогодні актуальність з охорони життя і здровя дітей значно зросла, хоча це питання було у ценрті уваги в роботі дошкільних закладів.

Базовий компонент дошкільної освіти України чітко окреслює зміст і обсяг знань, умінь та практичних навичок оволодіння якими визначає освітній рівень, досягнутий дитиною у певний віковий період.

Виходячи з напрямків у роботі з даного питання, окреслених в Базовому компоненті дошкільної освіти, вихователь Абрамоіва А. А., сформувала зміст практичної роботи з дітьми:

 • формування уявлення про небезпечні для життя і здоров' я отруйні рослини, ягоди, гриби, та вміння реалізувати набуті знання у природньому оточенні;
 • формувати відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму, газу, навчання правил протипожежної безпеки, вміння швидко і правильно знаходити вихід із небезпечної ситуації;
 • познайомити із правилами пожежної безпеки під час відпочинку на природі, про причини виникнення пожежі в лісі;
 • вчити користуватися при потребі номером телефону 101 - виклик пожежної допомоги;
 • формувати елементарні поняття про радіацію;
 • дати елементарні поняття про стихійні природні явища;
 • ознайомити з наданням першої медичної допомоги при обмороженні;
 • формувати уявлення про інфекційні захворювання;
 • фомувати поняття та уяву про шкідливий вплив хімічних речовин на здоровя та життя людини;
 • ознайомити з найпростішими засобами самозахисту;
 • вчити користуватися при потребі номером - 103 - виклик швидкої допомоги.
 • формувати поняття, що природа - друг, якщо ти добре її знаєш, а коли становить небезпеку.

Щоб ця робота велася систематично і послідовно, вихователь Абрамова А. А. розробила тематику занять та бесід з дітьми на рік. переглянути

/Files/images/Изображение 002.jpg Дорожні правила ми вивчили охоче. Й виконуємо всі старанно їх. Бо кожен у здоров’ї жити хоче, щоб радісно було і линув сміх. Тож правила ці всі для нас писали, щоб попередити біду і відвести, щоб ми закон дороги поважали і добре знали, як себе вести. Бо де дорога, там і небезпека. Трапляються пригоди різні і не раз. І хоч в природі дощ, мороз чи спека, а ми були в безпеці. В добрий час!

/Files/images/Изображение 003.jpgПравила ми добре знаємо,за плакатом їх вивчаємо!

/Files/images/Изображение 005.jpgНам цікаво грати,в грі правила вивчати!

/Files/images/Изображение 007.jpgСтоять вони всі при дорозі. Допомогти людині в змозі. Усюди — близько і далеко, надійні сторожі безпеки. Одні із них нам сповіщають, а інші — щось забороняють. Попереджають нас завжди, аби не трапилось біди. Вартують на узбіччях тихо, оберігають нас від лиха. Ти тільки будь уважним дуже, їх слухайся, шановний друже. Це знає кожен, знає всякий — слід поважать дорожні знаки.

/Files/images/77.gifТворча скринька вихователя Абрамової Анжели Анатоліївни

/Files/images/abramova_aa/sunduk-s-kristallami.gif

Кiлькiсть переглядiв: 278

Коментарi