• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Прозорість


/Files/images/anmats/295[1].gif

Інформаційна відкритість

Благодійний фонд "Стежина добра" ЗДО№25 "Оленка"

ЄДРПОУ/ДРФО 39524190

"ПАТ КБ ПРИВАТБАНК"

(код ЄДРПОУ 39493550, МФО 321842 в ПАТКБ "Приватбанк")

р/р № 26000053135382

Засновник благодійного фонду- Синезуб Олена Петрівна
Голова благодійного фонду- Синезуб Олена Петрівна
Шановні батьки вихованців ЗДО № 25 "Оленка" !
Шановні спонсори !
Щиро дякуємо за турботу про наших вихованців.

Шановні батьки!

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 року №1/9-289""Щодо оприлюднення інфомації про використання благодійних та спонсорських внесків", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку, на на цій сторінці ми будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дитячому садку.

Нормативно-правова база:

Закон України про благодійництво та благодійні організації

Лист Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України від 15.04.211 №1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних внесків"

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 р. №1222 "Про затвердження Порядку отримання благодійних добровільних внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти , охорони здоров’я , соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування".

Організація освітньої діяльності в ЗДО (ясла-садок) комбінованого типу №25 "Оленка" у 2020/2021 навчальному році здійснюється відповідно :

Закону України «Про освіту»;
Закону України «Про дошкільну освіту»;

Базового компонента дошкільної освіти;

Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (затверджено наказом МОН України від 16.06.2015 № 641);

Положення про дошкільний навчальний заклад (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2003 № 305);

Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234);

Гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності (затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446), інших нормативно-правових актів.

/Files/images/54215102.gif

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Заклад дошкільної освіти працює за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», (авт. кол.: Білан О. І., Возна Л. М., Максименко О. Л. та ін.)

З метою поліпшення якості освітнього процесу та реалізації варіативного змісту дошкільної освіти в роботі з дошкільниками в практиці закладу використовуються парціальні ,авторські програми та методики:

Методика Л.Шелестової «Розвивальне читання»;

«Україна – моя Батьківщина», парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. – Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О. Д.);

"Казкова фізкультура", парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт.-Єфименко М.М.)

"Цікаві шашки" парціальна рограма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки (авт.-Семизорова В.В., Романюк О.В., Дульська Г.П.)

"Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях", парціальна програма з духовно-морального виховання (авт.-Богуш А.М., Сіданіч В.Є.,Сучок В.Є.)

"Діти з розладами аутистичного спектра",парціальна програма корекційно-розвиткової роботи (авт.-Юрченко Л.О.,Олтаржевська Л.В.,Малюченко Т.А.,Семизорова В.В.)

"Мудрі шахи". Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи.Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.
"Грайлик", Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі. Березина О.М., Гніровська О.З., Линни Т.А.

У 2020/2021 навчальному році функціонують безоплатні гуртки:

«Малятко-здоров’ятко» (спортивно-оздоровчий). За парціальною програмою з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура »( авт.- Єфименко М.М).Керівник гуртка-Власова Н.П.
«Духовна скарбничка» (духовно-моральне виховання). За парціальною програмою «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях»
(авт.-А.М.Богуш, І.Л.Сіданіч, В.Є.Сучок).Керівник гуртка-Савранська Л.П.
"Казка"(театральна діяльність). За парціальною програмою з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі.Березина О.М.,Гніровська О.З.,Линник Т.А."Грайлик.Керівник гуртка-Котлярчук О.М."ФАКТИЧНА МЕРЕЖА ГРУП >>>>>> wym-1512302828632

Кiлькiсть переглядiв: 715

Коментарi