ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

/Files/images/detia-446.gif

Діяльність закладу дошкільної освіти №25 "Оленка" здійснюється відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти, Законів України "Про освіту ", "Про дошкільну освіту", "Про охорону дитинства" та інших нормативно-правових актів.

Дошкільний навчальний заклад працює за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», (авт. кол.: Білан О. І., Возна Л. М., Максименко О. Л. та ін.)

З метою поліпшення якості освітнього процесу та реалізації варіативного змісту дошкільної освіти в роботі з дошкільниками в практиці закладу використовуються парціальні ,авторські програми та методики:

Методика Л.Шелестової «Розвивальне читання»;

«Україна – моя Батьківщина», парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. – Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О. Д.);

"Казкова фізкультура", парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт.-Єфименко М.М.)

"Цікаві шашки" парціальна рограма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки (авт.-Семизорова В.В., Романюк О.В., Дульська Г.П.)

"Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях", парціальна програма з духовно-морального виховання (авт.-Богуш А.М., Сіданіч В.Є.,Сучок В.Є.)

"Діти з розладами аутистичного спектра",парціальна програма корекційно-розвиткової роботи (авт.-Юрченко Л.О.,Олтаржевська Л.В.,Малюченко Т.А.,Семизорова В.В.)

У 2020/2021 навчальному році функціонують безоплатні гуртки:

«Малятко-здоров’ятко» (спортивно-оздоровчий). За парціальною програмою з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура »( авт.- Єфименко М.М)

"Казка"(театральна діяльність).За парціальною програмою з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі.(авт.-Березина О.М.,Гніровська О.З.,Линник Т.А.)

«Духовна скарбничка» (духовно-моральне виховання). За парціальною програмою «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях»

(авт.-А.М.Богуш, І.Л.Сіданіч, В.Є.Сучок)

Кiлькiсть переглядiв: 221

Коментарi