• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка для батьків

/Files/images/anmats/7d9def1cf05df0e38c85aef49097341f.jpg /Files/images/anmats/ornament-19[1].gif

Співпраця з батьками – запорука успіху у вихованні дошкільнят

/Files/images/otdix-s-rebenkom[1].jpgНа практиці впродовж тривалого часу склалося так, що дитячий садок стосовно сім'ї був незалежним, підпорядковувався адміністративним органам зі щонайменшою звітністю перед сім'єю. За твердженнями спеціалістів у дошкільних закладах достатньо розвинені і виховані діти це, здебільшого ті, в сім'ях яких з особливою увагою ставляться до виховання. Діти, які викликають труднощі з питань загального розвитку, вихованості загалом виростають у сім'ях , зі збідненим вихованням. Отже програма, чітко організований освітньо-виховний процес у дошкільному закладі виявляються прямо залежні від сім'ї: якщо в сім'ї дбають про дитину, то й дитячий садок допомагає в збагаченні розвитку, якщо ж сім'я належно не займається виховання, чи створює для дитини важки умови, то дитячий садок не в змозі допомогти. /Files/images/anmats/detia-506[1].gif

Повноцінне здійснення завдань розвитку, навчання і виховання дошкільників значною мірою визначається налагодженням взаємодії дітей і дорослих: „педагоги - діти - батьки". Педагогам і членам родин вихованців слід усвідомити, що і діти, і вони є повноправними учасниками педагогічного процесу, та взаємодіяти на засадах діалогу, довіри, партнерства з правом ініціативи, активної дії, самоконтролю. Позиція дитини потребує поваги, розумного захисту і підтримки з боку дорослих учасників взаємодії.

Ми пропонуємо ряд консультацій, які допоможуть Вам у вирішенні проблем, які виникають під час виховання та навчання Ваших дітей.

Бажаємо Вам успіхів!

/Files/images/1490728141.jpg

/Files/images/anmats/ornament-19[1].gif


/Files/images/ludi-9[1].gifХарчування

Як спілкуватися з дитиною раннього віку

Непосида

Діти індиго

Батьки, чи готові ви до школи?

/Files/images/1б.jpg

/Files/images/untitled.png

/Files/images/1.png

/Files/images/2.png

Кiлькiсть переглядiв: 1161

Коментарi